Lørdagssnop: Det var en gang

Lotte og Elias går i samme barnehage, men i forskjellige avdelinger. De er verdens beste bestevenner - i hvertfall mesteparten av tiden. Vi blir med på deres reise gjennom... Les mer

Lotte og Elias går i samme barnehage, men i forskjellige avdelinger. De er verdens beste bestevenner – i hvertfall mesteparten av tiden. Vi blir med på deres reise gjennom lek og sang, hvor de besøker H. C. Andersens eventyrlige rike, og vi får stifte bekjentskap med historiene om Den stygge andungen, Den standhaftige tinnsoldat, Prinsessen på erten og Det er aldeles sant (En fjær blir til fem høns). Her får vi bli kjent med Lotte og Elias – og ikke minst noen av de mest kjente eventyrene til H. C. Andersen.
– «En fantastisk forestilling!..Stykket og skuespillerne viser et høyt nivå og kan virkelig anbefales!» Tangen barnehage.
         Medvirkende: Gunnar Dundas og Silje Tveråli
         Varighet: 40 min
         Produsert av Liberman Produksjoner