Venners nærhet // Britt Synnøve Johansen og Heine Totland// Ekstra

Lørdag 7. august

Sildajazz – Åpningsseremoni i Dokken

Onsdag 11. august

Åpningsforestilling: Miss Tatis Eyemba

Onsdag 11. august

Sildajazz – Ole Børud og Haugaland Storband

Onsdag 11. august

Komlejazz – Nils Økland med venner

Torsdag 12. august

Sildajazz – Jazz på biblioteket

Torsdag 12. august

Sildajazz: Jan Erik Vold & Arild Andersen

Torsdag 12. august

Sildajazz: Solveig Slettahjell Quartet

Torsdag 12. august

Sildajazz – Prisvinnerkonsert: Jan Martin Gismervik

Torsdag 12. august

Sildajazz – Steinar Raknes Stillhouse med Unni Wilhelmsen

Torsdag 12. august

Sildajazz – Hyllest til Joni Mitchell

Torsdag 12. august

Sildajazz: Nils Petter Molvær Group

Torsdag 12. august

Laksajazz – Bytunets Antikvariske Jazzensemble

Fredag 13. august

Sildajazz – Jazzlunsj: Karin Krogh & The In-Between-Times

Fredag 13. august

Sildajazz – Familiekonsert med Polkabjørn og Kleine Heine

Fredag 13. august

Sildajazz – Anja Lauvdal solo / Kongle Trio

Fredag 13. august

Sildajazz – Talent: Øystein Folkedal Qartet

Fredag 13. august

Sildajazz – Frode Alnæs & The Frogs

Fredag 13. august

Sildajazz – The Brazz Brothers og Tricia Boutté

Fredag 13. august

Sildajazz – GURLS & Trondheim Jazzorkester

Fredag 13. august

Sildajazz – Terraplane med Bjørn Berge

Fredag 13. august

Sildajazz – Familiekonsert med Christine Sandtorv og Stjerneteller

Lørdag 14. august

Sildajazz – Maja Ratkje og Stian Westerhus – Unplugged

Lørdag 14. august

Sildajazz – Sild, jazz og potet med Louisiana Washboard Five

Lørdag 14. august

Sildajazz – Afternoon Tea med Marlen Tjøsvoll kvartett

Lørdag 14. august

Sildajazz – Julie og Eirins flammeshow for barn

Lørdag 14. august

Sildajazz – Musikk og kaffe med MUNOR, Rolf Erik Nystrøm og Carlos

Lørdag 14. august

Sildajazz – Maria Kannegaard Trio

Lørdag 14. august

Sildajazz – The Sinatra Songbook

Lørdag 14. august

Sildajazz – Per Zanussi og Vestnorsk Jazzensemble: Li and the Infinite Game

Lørdag 14. august

Sildajazz – Gigaphonics med Tracee Meyn

Lørdag 14. august

Sildajazz – Festivalkro med Nils Økland og venner

Lørdag 14. august

Sildajazz – Nils Økland og Paal Nilssen-Love

Søndag 15. august

Sildajazz – Gjermund Larsen Trio og Kammerkoret Bocca

Søndag 15. august

Carte Blanche // Nororoca// Ny dato – 7 september

Tirsdag 7. september

Seven Drunken Nights – The Story Of The Dubliners – Ny dato . 10 september 2021

Fredag 10. september

Dag Sørås // Vrangforestilling

Lørdag 11. september

Tom Roger Aadland // Aadland og Dylan

Onsdag 15. september

«Blod, svette og mor mi» // Christian Ottesen

Fredag 17. september

Slik takler du idiotene på jobben – Foredraget er flyttet til 21 september 2021

Tirsdag 21. september

Smokie – ny dato – 24 september 2021

Fredag 24. september

Bjarte Tjøstheim – Det går betre no

Lørdag 25. september

A Tribute to Dire Straits – Brothers in Arms Tour

Søndag 26. september

Erlend Ropstad – Da himmelen brant

Torsdag 30. september

Rune Andersen & Espen Beranek Holm – Gullalderen

Lørdag 2. oktober

Teaterkonsert Sundfør – Life Does Us

Onsdag 6. oktober

Dora Torhallsdottir // Overganger

Torsdag 21. oktober

The Johnny Cash & June Carter Show m/The Boys named Sue

Fredag 22. oktober

Mia Gundersen & Espen Hana – Endelig sammen igjen

Onsdag 27. oktober

Meg og Dolly // Hanne Sørvaag elsker Dolly Parton

Onsdag 10. november

Rockeulven og de syv geitekillingene – Haugesund Barne- og Ungdomsteater

Fredag 19. november

Dag Otto Lauritzen – Alt er mulig! NY DATO: 30. nov 2021

Tirsdag 30. november

Bugge Wesseltoft «It’s Snowing on my piano»

Torsdag 2. desember

Maria Mena -Ny dato – 4 desember 2021

Lørdag 4. desember

Tenorane og Steffen Horn – Så ha ei god jul, då!

Torsdag 9. desember

Faulty Towers The Dining Experience

Fredag 10. desember

Oslo Gospel Choir – En stjerne skinner i natt

Søndag 12. desember

Nøtteknekkeren // Moscow Art Ballet Theatre

Onsdag 15. desember

Big Band Christmas // Haugaland Storband

Torsdag 16. desember

Eva Weel Skram – Falle til ro – Ein julekonsert 2021

Mandag 20. desember

Svanesjøen – Den Russiske Nasjonalballett

Torsdag 27. januar

CREEDENCEMANIA – COSMO´S FACTORY 50

Fredag 28. januar

Kreativitet 2022 Hus & Hage Edition «små grep, store forandringer»

Lørdag 12. mars

The Greatest Love of All – A TRIBUTE TO WHITNEY HOUSTON Starring BELINDA DAVIDS

Torsdag 28. april

Våken drøm – Vamp i teatret – 2022

Tirsdag 1. november

August, 2021

September, 2021

Oktober, 2021

November, 2021

Desember, 2021

Januar, 2022

Februar, 2022

Mars, 2022

April, 2022

August, 2022

November, 2022