Sildajazz 2022 – Pat Metheny trio

Onsdag 10. august

Sildajazz – Komlejazz på Røvær med Gjertruds Sigøynerorkester og Helge Jordal

Torsdag 11. august

Sildajazz – Trond Kallevåg, Mats Eilertsen, Gard Nilssen: Minnesota

Torsdag 11. august

Sildajazz – Ine og Edvard Hoem – Alt vi har kjært

Torsdag 11. august

Sildajazz – Eivind Lønning / Jim O’Rourke – urfremføring

Torsdag 11. august

Sildajazz – Prisvinnerkonsert: Marlen Tjøsvoll

Torsdag 11. august

Sildajazz – Electric Eye: Dyp tid

Torsdag 11. august

Sildajazz – Chris Grey & The BlueSpand / The Brasshoppers

Torsdag 11. august

Sildajazz – The Norwegian Soulband

Torsdag 11. august

Sildajazz – Polkabjørn og Kleine Heine

Torsdag 11. august

Sildajazz – Trondheim Jazzorkester og Ole Morten Vågen – Plastic Wave

Fredag 12. august

Sildajazz – Staffan William-Olsson trio

Fredag 12. august

Sildajazz – Stian Carstensen Musical Sanatorium

Fredag 12. august

Sildajazz – Hannah Storm (fri aldersgrense)

Fredag 12. august

Sildajazz – Jubileumskonsert med Ytre Suløens Jass-ensemble og Tricia Boutté

Fredag 12. august

Sildajazz – Mariam Wallentin og Vestnorsk Jazzensemble

Fredag 12. august

Sildajazz – Hovedøen Social Club

Fredag 12. august

Sildajazz – Hedvig Mollestads Weejuns

Fredag 12. august

Sildajazz – Afternoon Tea med Siril Malmedal Hauge og Jacob Young

Lørdag 13. august

Sildajazz – Stein Urheim: Speilstillevariasjoner

Lørdag 13. august

Sildajazz – Sild, jazz og potet – Majken Christiansen meets Kristoffer Kompen

Lørdag 13. august

Sildajazz – Familieforestilling: Under bakken

Lørdag 13. august

Sildajazz – Maria Schneider og Oslo Jazzensemble – Data Lords

Lørdag 13. august

Sildajazz – The Real Thing og Haugaland Storband

Lørdag 13. august

Sildajazz – Marius Neset og Anton Eger

Lørdag 13. august

Sildajazz – Undergrunn (fri aldersgrese)

Lørdag 13. august

Sildajazz – Swing it Dixiband / The Brasshoppers

Lørdag 13. august

Sildajazz – Wunderkammer / Dina Ögon

Lørdag 13. august

Sildajazz – Craig Taborn Shadow Plays

Søndag 14. august

Sildajazz – Hilde Louise Asbjørnsen – Stardust

Søndag 14. august

Hanne Krogh – Lykken er å la det swinge

Fredag 2. september

Vi er sterkere enn vi tror, Humor og alvor med Jørgen Skavlan. Delta week

Onsdag 7. september

Seven Drunken Nights – The Story Of The Dubliners – Ny dato . 17 september 2022

Lørdag 17. september

MØRK SALONG – Britt-Synnøve Johansen

Søndag 18. september

Hedvig Montgomery – Familiemagi – foredrag

Torsdag 22. september

Stand Up HGSD – Christer Torjussen//Hanna Klingberg/Gunn Johannessen

Torsdag 22. september

Your Song – a tribute to Elton John

Lørdag 1. oktober

Smokie – ny dato – 7 oktober 2022

Fredag 7. oktober

Stand Up HGSD – Vidar Hodnekvam//Ole Fotland/Tore Medhaug

Torsdag 13. oktober

Dag Otto Lauritzen – Ingenting er umulig!

Onsdag 26. oktober

INGEBJØRG BRATLAND – «Ei ganske sann historie»

Torsdag 27. oktober

Stand Up HGSD – Rasmus Wold//Marlene Stavrum

Torsdag 27. oktober

LØYE FRA LONDON – 10 NOVEMBER

Torsdag 10. november

«Mens vi venter på no` godt» med Linn Skåber og Ine Jansen

Torsdag 17. november

Jan Rune Holdhus – JUNE KOMMUNE

Fredag 18. november

Han Innantes Revy: «Vill i Vesten»

Lørdag 19. november

Skatten på Sjørøverøya – Haugesund Barne- og Ungdomsteater

Fredag 25. november

Adam Douglas – An American Holiday

Mandag 5. desember

Karoline Krüger & Sigvart Dagsland

Tirsdag 6. desember

KVINNER PÅ RANDEN – Gjør comeback i Haugesund

Fredag 9. desember

Haugaland Storband – Big Band Christmas

Onsdag 14. desember

Stand Up HGSD – Henrik Overaa Bjørnson//Laurits Lundgaard

Torsdag 15. desember

Voice of Joy – Jul i Festiviteten med Egil Svartdahl

Mandag 19. desember

Oslo Gospel Choir – En stjerne skinner i natt

Tirsdag 20. desember

Svanesjøen -National balletten Kyiv

Onsdag 25. januar

The Nordic Pink Floyd Show – Celebrating The Dark Side Of The Moon 50th Anniversary

Fredag 10. februar

August, 2022

September, 2022

Oktober, 2022

November, 2022

Desember, 2022

Januar, 2023

Februar, 2023

Mars, 2023